Ravihooldused

Ravi on vaja suunata peanahale. Juuksed ise, ehk siis see, mis meile on silmaga nähtav ei ole elav, vaid juuksed saavad elu peanaha seest 7 mm sügavuselt. Ravis kasutatakse trihholoogilisi tooteid. Esimesed trihholoogilised tooted pärinevad Itaaliast juba 50-ndate aastate lõpust. Need aitavad meil seista vastu välistele teguritele, mis on inimese enda loodud: õhu saaste(tehased, autod jms) Kõige tavalisem on vana rasu, kui seda ei eemaldata peanahalt, siis see ummistab juuksekraatrid, mis omakorda takistab uutel juustel kasvamast.

Esimene faas – PEANAHA LEOTUS – sügavpuhastamine

Peanahk puhastatakse sügavpuhastava toonikuga, mille käigus eemaldatakse kõik mustus ja jääk ning liigne, mis peanaha pinnal on!

Teine faas – PUHASTAMINE – pesemine/järelpuhastus

Šampooniga puhastatakse kõik see, mis on eelenevalt sügavpuhastaja abil peanaha pinnalt nn.lahti leotatud. Peamine šampooni funktsioon ongi peanaha puhastamine. Šampoon peaks olema alati selle järgi valitud, milline on peanahk või peanaha probleem.

Kolmas faas – TOITMINE – palsam/mask juustele

Maskid ja palsamid on peamiselt juuste jaoks ja neid tuleb siis ka kasutada vastavalt juuksetüübile. Kui peale šampooniga pesemist maski või palsamit mitte kasutada, siis juuksed jäävad ilma toiduta. Lisaks on juuksekarva pinnal olevad soomused avatud ja nii muutuvad juuksed kergesti katkevaks ja hapraks. Kui maski või palsamit kasutades suletakse juuksekarva pinnal olevad soomused, siis ei saa välised mõjutegurid seda rikkuda. Juuksed on toidetud ja tunnevad ennast hästi, ning on kaunid ja terved!

Neljas faas – STIMULEERIMINE – ampulliga

Ampulliga seotakse kokku kogu peanahahooldus, millega antakse vajalik energiaimpulss juuksenääpsule. Stimuleerides peanahka ja vereringet peanahas aitab see juuksejuurel omandada paremini vajalikke toitaineid ja õhku, mida juuksekarv vajab kasvamiseks.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s